• Obniżka

WOOX R7073 Zestaw Security Kit Pro ZigBee

R7073

Zestaw 8 urządzeń do zabezpieczania, ochrony, wykrywania i alarmowania. Wszystkie urządzenia współpracują z innymi urządzeniami WOOX Home.
Urządzeniami można sterować głosowo za pomocą Asystenta Google i Amazon Alexa.

599,00 zł
569,00 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 569,00 zł
Ilość
Dostępne

Opis
Zestaw 8 urządzeń do zabezpieczania, ochrony, wykrywania i alarmowania. Wszystkie urządzenia współpracują z innymi urządzeniami WOOX Home.
Urządzeniami można sterować głosowo za pomocą Asystenta Google i Amazon Alexa.

Dowiedz się, co dzieje się w Twoim domu lub biurze i korzystaj z bezpłatnej aplikacji WOOX Home na telefonie!

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na urządzenia zabezpieczające, takie jak czujniki lub zamki do drzwi, opracowaliśmy własne portfolio urządzeń Zigbee, które nadal mogą działać, komunikować się i łączyć w aplikacji WOOX Home wraz z już istniejącymi urządzeniami WiFi, jakie to fajne!

Jedyną różnicą jest to, że urządzenia Zigbee wymagają bramy WOOX Zigbee, z którą się łączą.

Urządzenia WOOX Zigbee zapewniają pracę w osobistej sieci Zigbee, która zapewnia szybkość, stabilność i bezpieczeństwo.

O Zigbee

Zigbee to oparta na IEEE 802.15.4 specyfikacja dla zestawu protokołów komunikacyjnych wysokiego poziomu używanych do tworzenia osobistych sieci komputerowych z małymi radiotelefonami cyfrowymi o niskim poborze mocy, na przykład do automatyki domowej, gromadzenia danych z urządzeń medycznych i innych zastosowań o niskim poborze mocy. potrzeby związane z niską przepustowością, przeznaczone do projektów na małą skalę, które wymagają połączenia bezprzewodowego.

W związku z tym Zigbee jest bezprzewodową siecią ad hoc o niskim poborze mocy, małej szybkości transmisji danych i bliskim sąsiedztwie (tj. Obszarze osobistym).

W zestawie:


Zobacz recenzję zestawu WOOX Security od HejDom.pl

Szczegóły produktu
R7073
96 Przedmioty

Opis

Protokół
ZigBee
Czujniki
Dymu
Czujniki
Ruchu
Czujniki
Wilgotności
Czujniki
Otwarcia / zamknięcia
Czujniki
Temperatury
6 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: R7700

Woox Zestaw bezpieczeństwa domu Security Kit Tuya

(0)

Zabezpiecz swój dom przed wyjazdem na wakacje !Miej pod kontrolą swój dom, gdy wyjedziesz na wakacje.Dzięki zestawowi Security Kit będziesz miał kontrolę nad swoim domem pod twoją nieobecnośćUrządzenia WOOX są bardzo proste w instalacji i nie wymagają zaawansowanych narzędzi.

Cena 1 399,00 zł
Więcej
Dostępne

Indeks: R9077-3PACK-STARTERSET

Marka: WOOX

WOOX Zestaw 3 Żarówek RGB+CCT ZigBee TUYA + Bramka

(0)

Dostosuj oświetlenie do swojego nastroju dzięki Smart Żarówce LED firmy WOOXFirma Woox prezentuje Smart Żarówkę LED o unikalnym wzornictwie. Wybierz jeden z milionów kolorów jakim oświetlisz swoje pomieszczenie w zależności od aktualnego nastroju. Dzięki darmowej aplikacji Woox Home dostępnej na Android i iOS możesz wybrać jeden z kolorów RGB, aby na...

Cena 199,00 zł
Więcej
Dostępne

Indeks: Zest2

Marka: WOOX

Woox inteligentny czujnik dymu + Bramka ZigBee

(0)

Sensor dymu i temperatury ZigBee ma za zadanie wykrycie nadmiernego zadymienia pomieszczenia. Reaguje również na wzrost temperatury alarmując przy przekroczeniu wartości 50 stopni C. Stany alarmowe mogą być przesyłane w postaci powiadomień do aplikacji na smartfonie. Dodatkowo wbudowana syrena o mocy 85dB ostrzega sygnałem alarmowym o przekroczeniu...

Cena 209,00 zł
Więcej
Dostępne

Indeks: R4219

Marka: WOOX

WOOX Panel słoneczny micro USB 3W do kamery

(0)

• Dzięki temu panelowi słonecznemu kamera WOOX R9045 będzie zawsze działać, bez konieczności ładowania.• Produkt przyjazny dla środowiska, wspierana przez zieloną energię• Zawiera osłonę ochronną dla kamery WOOX R9045• umożliwia skuteczne pozycjonowanie za pomocą 2-metrowego kabla ładującego kamerę micro USB

Cena 89,00 zł Cena podstawowa 99,00 zł
Więcej
Dostępne
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Powiązane artykuły na blogu