Sterowanie klimatem
Sterowanie klimatem

Sterowanie klimatem

Sterowanie ogrzewaniem inteligentnego domu WOOX.
Termostaty, czujniki temperatury i inne komponenty, które pomogą Ci zapewnić optymalną temperaturę w Twoim domy lub burze. Obniż zdalnie temperaturę, kiedy w Twoim domu nikogo nie ma, dzięki czemu obniżysz rachunku za prąd lub ogrzewanie.
Komponenty inteligentnego domu WOOX są kompatybilne z systemami zgodnymi z ZigBee lub WIFI. Prostą obsługę zapewniają aplikacje: WOOX, Tuya i SmartLife.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Indeks: R4294

WOOX R4294 Uniwersalny, inteligentny pilot IR WiFi Tuya

(0)

Zacznij żyć SMART Nigdy więcej szukania pilotów do swoich urządzeń. Uniwersalny pilot IR WOOX R4294 może zastąpić piloty zdalnego sterowania urządzeń domowych, takich jak klimatyzacja, telewizor, dekodery, wzmacniacz, głośniki, projektor, wentylator, kamera, itp., teraz możesz mieć wszystkie piloty na podczerwień w jednym.

Cena 99,00 zł Cena podstawowa 129,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: R7067

WOOX R7067 Inteligentna głowica termostatyczna ZigBee, Tuya

(1)

Głowica grzejnikowa - inteligentny termostat WOOX ZigBee, dzięki któremu będziesz mógł teraz sterować temperaturą z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. Dzięki darmowej aplikacji WooxHome dostępnej na Android i iOS, możesz dopasować temperaturę w pomieszczeniu w zależności od warunków na zewnątrz. Uwaga do pracy wymagana jest bramka...

Cena 209,00 zł
Więcej
W magazynie