Sterowanie klimatem
Sterowanie klimatem

Sterowanie klimatem

Sterowanie ogrzewaniem inteligentnego domu WOOX.
Termostaty, czujniki temperatury i inne komponenty, które pomogą Ci zapewnić optymalną temperaturę w Twoim domy lub burze. Obniż zdalnie temperaturę, kiedy w Twoim domu nikogo nie ma, dzięki czemu obniżysz rachunku za prąd lub ogrzewanie.
Komponenty inteligentnego domu WOOX są kompatybilne z systemami zgodnymi z ZigBee lub WIFI. Prostą obsługę zapewniają aplikacje: WOOX, Tuya i SmartLife.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Indeks: R4294

WOOX R4294 Uniwersalny, inteligentny pilot IR WiFi Tuya

(0)

Zacznij żyć SMART Nigdy więcej szukania pilotów do swoich urządzeń. Uniwersalny pilot IR WOOX R4294 może zastąpić piloty zdalnego sterowania urządzeń domowych, takich jak klimatyzacja, telewizor, dekodery, wzmacniacz, głośniki, projektor, wentylator, kamera, itp., teraz możesz mieć wszystkie piloty na podczerwień w jednym.

Cena 64,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: R5145

WOOX R5145 Inteligentna lampa ambientowa, reflektor LED RGBW, WiFi, Tuya

(0)

Inteligentna lampa ambientowa sterowana WIFI. Dzięki prostej aplikacji zmieniaj kolor podświetlenia i dostosuj oświetlenie do atmosfery swojego wnętrza.Oświetleniem ambientowym WOOX można sterować z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy podłączyć lampę do sieci WIFI z dostępem do internetu.  Prosta aplikacja WOOXhome pozwala sterować lampą, ustawiać...

Cena 119,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku