Bezpieczeństwo płatności

 

Bezpieczeństwo płatności 

z wykorzystaniem SSL Visa/Mastercard/Paypal

 

Akceptujemy płatności przelewem bankowym z góry.         

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie po jego opłaceniu.

 

Akceptujemy płatności poprzez serwis dotpay.pl      

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu dotpay.pl . Serwis dotpay.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

 

Akceptujemy płatności poprzez serwis PayPal          

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayPal . Serwis PayPal umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub środków zgormadzonych na koncie PayPal. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.


Akceptujemy płatności za pobraniem 

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

 

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym  

Za swoje zakupy możesz zapłacić osobiście w sklepie.

Śledź nas na Facebooku