woox banne O NAS .jpg

 

WOOX to popularna marka produktów Smart IoT i AI, wysokiej jakości inteligentnych rozwiązań, łatwych w użyciu produktów dla użytkowników domowych w przystępnej cenie. Produkty WOOX zaprojektowano z myślą o długiej żywotności i uczynieniu Twojego domu inteligentniejszym, bezpieczniejszym i bardziej energooszczędnym. 

 

WiFi i Zigbee 

Portfolio WOOX zawiera produkty oparte na Wi-Fi, które można podłączyć bezpośrednio do routera Wi-Fi oraz produkty oparte na Zigbee, które wymagają bramy Zigbee do podłączenia urządzeń do sieci. Brama Zigbee jest również dostarczana przez WOOX, ale nie zawsze jest wymagana. Jeśli posiadasz już swoją bramę Zigbee innej marki, urządzenia WOOX Zigbee łączą się również z większością popularnych centralek obsługujących technologię Zigbee 3.0. 

 

WOOX jest strategicznym partnerem TUYA Smart – najszybciej rozwijającego przedstawiciela w świecie dostawców inteligentnego domu. Wszystkie urządzenia WOOX są obsługiwane przez urządzenia TUYA, dzięki czemu urządzenia WOOX są kompatybilne ze wszystkimi innymi produktami TUYA na całym świecie. Wszystkie produkty WOOX są gotowe do sprzedaży detalicznej zapakowane w atrakcyjne opakowanie WOOX zawierające wielojęzyczne podręczniki, które sprawiają, że instalacja dowolnego urządzenia WOOX jest „bułką z masłem”. Urządzenia WOOX mają bardzo przyjazną dla użytkownika konfigurację łączącą je z aplikacją WOOX Home, którą użytkownicy mogą pobrać i zainstalować z Google Playstore lub Apple Appstore. Pobieranie i korzystanie z WOOX Home jest bezpłatne. 

 

Kontrola głosem 

Wszystkie urządzenia WOOX obsługują usługi sterowania głosem Amazon Alexa i Google Assistant, aby ułatwić ten proces, zintegrowaliśmy bezpośredni dostęp do tych usług z naszej aplikacji WOOX Home. Urządzenia WOOX wspierają również współpracę z IFTTT. 

 

Portfolio 

Portfolio WOOX składa się z trzech głównych kategorii: MOC, OŚWIETLENIE i BEZPIECZEŃSTWO. Wszystkie produkty są opracowywane i produkowane przez nasz własny zespół fabryczny w Shenzhen w Chinach. W Europie nasze główne centrum logistyczne i wsparcia znajduje się w Zundert w Holandii. 

 

Technologie: WiFi i ZigBee 

Portfolio WOOX zawiera produkty oparte na Wi-Fi, które można podłączyć bezpośrednio do routera Wi-Fi oraz produkty oparte na ZigBee, które wymagają bramy Zigbee. Brama ZigBee jest również dostarczana przez WOOX, ale nie zawsze jest konieczna. Jeśli posiadasz w domu bramę ZigBee innej marki, urządzenia WOOX pracujące w standardzie ZigBee, mogą się połączyć również z większością innych bramek ZigBee 3.0. Wsparcie dla urządzeń WOOX zależne jest również od producenta bramki. Prosimy o zweryfikowanie na stronie producenta posiadanej bramki. 

 

WOOX to zarejestrowany europejski znak towarowy w czerwcu 2018 roku. 

WOOX Home jest zarejestrowaną europejską nazwą handlową. 

Wszystkie produkty WOOX posiadają oficjalne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa niezbędne do użytku w Europie.